Для досягнення успіхів у професії перукаря багаторічної роботи, старань і бажання часто буває недостатньо

50% успіху і якісного результату – інструменти професійного майстра

Оскільки критерії якості і надійності ми визначаємо як домінантні у філософії Н4, рекомендуємо низку професійного приладдя від виробників-лідерів світового ринку для втілення найкреативніших ідей.

Перевагою для покупців є можливість вибору завдяки широкому асортименту магазину Н4 і якісні консультації у підборі саме вашого інструменту

Гребінець
Beuy pro comb 107

Вдале поєднання рідких та тісних зубців цього гребеня ідеально підійде для різних типів волосся. Завдяки гнучкому та якісному матеріалу він довго служитиме Вам, а  зручний розмір сприятиме максимально комфортному процесу роботи.

Гребінець
Ys park 339

Базова модель гребінця для ідеальної стрижки, навіть при високих температурах. Завдяки спеціальному шершавому покриттю, вам буде зручно ним працювати в любих умовах. Також є спеціальні отвори для точних замірів стрижки.

Зажими

Компактні та надійні зажими здивують Вас своєю щільною фіксацією.

Спрей

Зручний та ефективний розпилювач з прозорим флаконом.

Ножиці

Один з найважливіших інструментів – ножиці. Саме вони є продовженням Вашої майстерної руки, тому важливо щоб вони були ідеальні. Ми пропонуємо світовий бестселер – SuperPuperScissors 2000. Вони виготовлені з космічного титану, який довго та надійно служитиме Вам, а його гострі леза чітко виконуватимуть свою роботу.